section-00087c8

Надёжность и высокое качество Компания "OVI" образована в 1992 году и за годы работы зарекомендовала себя как профессиональный, надежный партнер. За 28 лет существования компания выросла в группу предприятий, занимающихся перевалкой нефтепродуктов и их торговлей.
section-cabe089

Kompānijai "OVI" ir visas nepieciešamas atļaujas un licences darbības nodrošināšanai sekojošos galvenajos virzienos: naftas produktu pārkraušana: bāzes eļļas, kaustiskā soda, naftas produkti, ķīmiskie produkti; naftas produktu vairumtirdzniecība iekšējā tirgū un ES valstīs; pakalpojumu sniegšana, kuri ir saistīti ar naftas produktu pārvadājumiem; eļļu un piemaisījumu ražošana.

Kompānija "OVI" aktīvi modernizē un paplašina savas pārkraušanas jaudas. Ir izstrādāts projekts pārkraušanas jaudas palielināšanai līdz 1 miljonam tonnu gadā.

section-78ec34f
section-78ec34f

Pārkraušana

OVI termināls piedāvā naftas un ķīmisko produktu, tajā skaitā visu uzsildāmo produktu veidu, pārkraušanas un glabāšanas pakalpojumus.

Termināla unikālā iespēja ir tāda, ka ir plaša tvertņu izvēle ar dažādu tilpumu no 50 līdz 3 000 kubiem, kuras ļauj darboties ar dažādiem produktu tipiem atkarībā no uzdevuma.

Skatīt vairāk →

section-8a582da
section-8a582da

Naftas produktu tirdzniecība

SIA OVI nodarbojas ar gaišo un tumšo naftas produktu vairumtirdzniecību Latvijas Republikas tirgū. Mēs piedāvājam iegādāties benzīnu, dīzeļdegvielu un mazutu. Vienas piegādes daudzums svārstās no 500 līdz 30000 litriem pēc pasūtītāja vēlmes.

Skatīt vairāk→

section-11b5ef4
section-11b5ef4

Transportēšana

Uzņēmums OVI sniedz pakalpojumus gaišo un tumšo naftas produktu transportēšanai Baltijas valsts teritorijās.

Uzņēmuma rīcībā ir 4 autocisternas gaišo naftas produktu pārvadāšanai un 1 autocisterna–termoss tumšo naftas produktu transportēšanai.

Skatīt vairāk →

section-72a96cf
section-72a96cf

Eļļu ražošana

Galvenie darbības veidi: eļļu un piemaisījumu ražošana: hidrauliskā eļļa, ķēžu eļļa, transmisijas eļļa, motoreļļa, smērvielas un šķidrumi; eļļu ražošanas un jaunu tehnoloģiju izstrādes pakalpojumu sniegšana; naftas produktu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība iekšējā tirgū un ES valstīs.

Skatīt vairāk →

Kompānija "OVI" ir dibināta 1992.gadā un darbības laikā pierādījusi sevi kā profesionālu, drošu partneri. 28 gadu pastāvēšanas laikā kompānija pārveidojās par uzņēmumu grupu, kuri nodarbojas ar naftas produktu pārkraušanu un to tirdzniecību.

  • +371 67354828

  • office@ovi.lv

  • Tvaika iela 60, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1034

  • P.-Pk.: 9 – 17
    S.-Sv.: brīvdienas